Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

Нещодавно в Уманській школі мистецтв відбуло­ся дещо незвичне свято — фортепіанне відділення по­свячувало першокласників у музиканти. Концерт розпо­чали викладачі школи Люд­мила Петрівна Ковальчук та Олена Григорівна Імас-Покрасова (на жаль, для Оле­ни Григорівни це був, певне, останній виступ на сцені, бо невдовзі вона передчасно відійшла у Вічність — ред.). Гра цього дуету була яскра­ва й емоційна.

А потім всі викладачі відділення разом зі своїми учнями виходили на сцену і виконували музичні твори. Приміром, Жанна Василівна Кондратюк підготувала до виступу дует першокласни­ків у складі Руслана Кондра­тюка та Анни Гаврилюк.

Кожен з першокласників отримав символічну грамо­ту посвяти і невеличкий по­дарунок. Та головне, що в душах маленьких музикан­тів назавжди залишиться добре, світле. Можливо, не всі вони виберуть професій­ний шлях в музиці, але пер­ший концерт залишиться в пам'яті на все життя.

Хочеться побажати творчому колективу школи і надалі розвивати талан­ти наших юних уманчан, сі­яти розумне і вічне, навіть в наше непросте сьогодення.

В.ГАВРИЛЮК.

Новини інформагентств

Читати всі новини...