Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

DSCN1512

Усім відома слава най­кращого мецената регіо­ну — промислового гіган­та «Уманьферммашу», яким керує заслужений машино­будівник України, депутат обласної ради, Почесний громадянин Черкащини, а головне - патріот свого краю Анатолій Ліпкан.

Детальніше...

19 3 1

Хочемо розповісти про долю нашого земляка, Ге­роя Радянського Союзу Олександра Трохимовича Тищенка і його заслуги перед державою та осо­бистий внесок у Перемо­гу над німецько-фашист­ськими загарбниками.

Детальніше...

100 8522

Сьогодні на селі важ­ко знайти не тільки гід­но оплачувану роботу, а взагалі роботу. Через це окремі люди опускають руки, тягнуться до чар­ки. Але є й селяни завзя­ті, беручкі, роботящі, фа­натично віддані своєму покликанню трудитися на землі, а особливо виро­щувати та доглядати ху­добу. До таких належить коржівське подружжя Пе­тра та Світлани Тодосійчуків.

Детальніше...

Без назви 2

Знана і поважна в на­шому місті людина — Га­лина Михайлівна Кучер не­щодавно відзначила свій день народження. Вітаю­чи її, ми, пенсіонери, захо­плюємося цією жінкою, її людяністю, добротою, ми­лосердям. Вона багато літ очолює управління праці і соціального захисту на­селення.

Детальніше...

4 2 1

Володимир Якович (1934 року народження, уродженець с.Коваленківка Полтавської обл.) після закінчення у червні 1962 року Полтавського інженерно-будівельного інституту протягом багатьох років був провідним фахівцем тресту «Уманьпромжитлобуд» з розрахунків і виконання підготовки основ та зведення фундаментів за прогресивними технологіями.

Детальніше...