Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

Банери

Уманська зоря

Останні публікації

Погода

3

Як не абсурдно, мало не под­вигом у нас виглядає вже те, що хтось доносить побутові відходи до контейнерного майданчика, а папірець чи цигарку – до урни. Багатьом таке не під силу. Викидають пакети зі сміттям у сусідні двори, поміж гаражами чи попід річку. Із настанням весни таких ганебних рукотворних картин стає все більше.

Однак радує те, що екологічно свідомі люди намагаються ці факти робити публічними. Разом із уманчанином Валерієм Івановим розглядаємо фотодокази людського нехлюйства, зафіксовані ним на Лисій Горі. Тут непотріб залишають де завгодно — хоч неподалік дитячого дошкільного закладу, хоч на розташованому в мікрорайоні місці вічного спочинку — вже недіючому цвинтарі.

4

— Обурює ганебна поведінка уманчан, які смітять у своїй же хаті. Адже місто і є нашим спільним домом, — емоційно коментує власні світлини пан Валерій. — Нікуди викинути сміття? Та укладіть угоду з «Екоклінером»! Ціна послуги — під силу всім.

І розповідає, що сам договір підписав давно, хоч з його двору вивозити практично нічого – чоловік уже звик сортувати відходи. Окремо складає папір, пластик, метал, склотару і здає як вторинну сировину.

5

Важко не погодитись з небайдужим уманчанином, а тим більше не підтримати його пропозицію: надавати до редакції зафіксовані фото чи відео екологічних порушень в Умані. Аби посприяти боротьбі з порушниками, обіцяємо оприлюднювати всі фото – місто повинне знати адреси діяльності сміттєвих «фанатів». Як це не здається дивним, але нехлюї, що розкидаються сміттям, найчастіше виявляються агресивними поборниками чистоти – у соцмережах…

Бачиш порушення? Фотографуй!

Валентина МИКОЛЕНКО