Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

3

Як не абсурдно, мало не под­вигом у нас виглядає вже те, що хтось доносить побутові відходи до контейнерного майданчика, а папірець чи цигарку – до урни. Багатьом таке не під силу. Викидають пакети зі сміттям у сусідні двори, поміж гаражами чи попід річку. Із настанням весни таких ганебних рукотворних картин стає все більше.

Детальніше...

2

Навесні всім  подобається відпочивати на природі  й особливо в лісі. Хочеться, щоб куточок лісу, який ми обираємо для відпочинку, був мальовничим і незасміченим.

Але слід знати, що після  зими  в лісах України розпочинається період, коли різко зростає небезпека виникнення лісових пожеж. І триває  до жовтня  включно.

Детальніше...

7

Ми часто говоримо про екологію: це сьогодні не лише актуально, а навіть модно. Проте рівень екологічної свідомості яскраво демонструють пластикові пляшки, обгортки, недопалки і ще безліч непотребу, що валяється на кожному кроці.

Детальніше...

Народження екологічної свідомості

— На уроках вчителі розповідають, що екологічні проблеми набувають планетарного масштабу, що зараз людство спостерігає наслідки споживацького відношення до природного середовища, а що конкретно ми можемо зробити для поліпшення екологічної ситуації хоча б свого міста? – одного разу запитала мене учениця Ольга Мазуренко.

IMG 20191101 123437

Детальніше...