Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

7

Працівники дитячо-юнацької спортивної школи разом з волонтерами-помічниками наводять лад на спортивному майданчику біля Осташівки.

За багато років навколо спортивного майданчика ДЮСШ наросли дерева, які вже зістарилися і зараз несуть більше загрози ніж затінку. Комісійно оглянули дерева, виокремили аварійні, ті що досяг­ли своєї вікової межі, трухляві та з прогнилими стовбурами. Їх зрізали. На сьогодні роботи з благоустрою території тривають.

Юрій Деренюк, директор ДЮСШ №1 зазначає, що в першу чергу було зрізано аварійні дерева, адже вони створювали небезпеку: могли будь-якої миті впасти, пошкодити майно та травмувати людей. Крім того, під ділянкою знаходяться міські комунальні мережі.

8

— Ми вирішили їх спиляти, тому що прийняли рішення цю територію облагородити. Так як оновилася уся набережна, ми маємо грандіозні плани. Звернулися до міського голови, він нас підтримав. Хочемо на наступний рік реконструювати футбольне поле, зробити майданчики для пляжного футболу і волейболу, — розповів Юрій Деренюк.

У найближчих планах — викорчувати усі пеньки, вирівняти частину пагорбу і майданчик, зробити дренажну систему, завезти пісок. Далі встановлять ворота.

— Це дасть можливість тут займатися як нашим спорт­сменам, так і мешканцям міста. Адже влітку, коли надворі спека, десь на футбольних полях дуже спекотно, біля води, де пісок і свіже повітря — відпочинок сприймається зовсім інакше, це інші емоції. Особливо для тих, хто залишився в місті, вони зможуть з друзями прийти завжди сюди. А для спортивної школи — це, в першу чергу, заняття фізичною підготовкою для всіх відділень — від футболу, закінчуючи боксом. Плюс благоустрій самої території. З усією сім’єю можна буде прийти і повболівати за улюблену команду на облаштованих трибунах. Сподіваємося, городяни берегтимуть майданчик, — вважає Юрій Деренюк.

Усі роботи з благоустрою на майданчику проводяться силами спортивної школи. Зрізані дерева планують використати як дрова для опалення приміщень взимку. А саму ініціативу ДЮСШ підтримали: Уманський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», ветерани спорту і громадські організації.

— Позаяк сам ще інколи тренуюся, виходжу на воду, побачив, що працівники школи зносять ці дерева, розпитали для чого — ідея ніби непогана. Сам допомагаю, як колишній спортсмен, вихованець і своїх хлопців підключив. Вирішили допомогти, бо школа нам допомагає. Взимку ДЮСШ надає нам, Уманській міськрайонній спілці учасників АТО, спортзали для спортивної реабілітації. Ця співпраця буде на користь усім: і школі, і нам, — говорить Костянтин Аксамітний, голова ГО «Уманська міськрайонна спілка учасників АТО».

За словами Юрія Деренюка, роботи ще багато, а за підтримки міської влади і усіх небайдужих, плануємо що запрацює спортивний майданчик вже до початку наступного літнього сезону. Також Юрій Деренюк зазначив, що у найближчих планах — благоустрій стадіону «Сокіл».

Олександра БОРИСІВ