Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

8

Перевізник Валерій Гайдук, який обслуговує маршрут №9, розповідає, що переважна більшість автобусів його автопарку — це «Еталони». У 2015 році він оновлював свій автопарк, тоді придбав «Атаман», який придатний для перевезення маломобільних пасажирів. У 2020 Валерій придбав два нові автобуси Volvo, які будуть зручними для усіх пасажирів. 

Про те, які автобуси в найближчий час планує випустити на маршрут, Валерій Гайдук розповів міському голові.

— Транспортний засіб 2010 року випуску, відповідає усім сучасним вимогам, у салоні знаходиться багато датчиків і людина, яка далеко від водія чи не може говорити, просто натисне кнопку і у водія засвітиться значок, що потрібно зупинитися. Автобус обладнаний повною пневмопідвіскою — під час зупинки права сторона нахиляється сантиметрів на 10 вниз, щоб людям було зручніше зайти в автобус. Також обладнаний кондиціонером, його робота повністю автоматизована і водій має можливість лише на 4 градуси зробити тепліше чи холодніше, все робить електроніка. Навіть люк відкривається автоматично і лише з місця водія. Поки автобус не зупиниться, двері не відкриються, якщо двері не закрив, то коробка автомат не дає включити передачу і тримає гальма. У салоні є камери. Вони заводські і водій на моніторі бачить двері. На дверях є термоштора, — розповів приватний перевізник

11

 

Валерій Гайдук. — Автобус на 38 посадкових місць. На цей автобус витратили 42 тисячі євро. Зараз піднялися вимоги до автобусів і до перевізників в цілому, тому придбали автобус класу токсичності Євро-5.

Олександр Цебрій зазначив, що уманчани достойні того, щоб отримувати якісні послуги з перевезення містом.
— Ми продовжуємо роботу з оновлення рухомого складу. Неодноразово уманчани зверталися з проханням, з наполегливою рекомендацією змінити транспортні засоби в нашому місті. Вони дійсно були застарілі. Я розумію економічну сторону. Перевіз­ники не можуть дозволити собі купувати нові транспортні засоби. Але я поставив чітку вимогу і хочу подякувати нашим перевізникам, які закупили оновлені транспортні засоби. Нещодавно на вулиці міста виїхали автобуси «Богдани» у нормальному технічному стані. Зараз ми на автопідприємстві, де приватний перевізник Гайдук також закупив два автобуси Volvo підвищеної комфортності. Незабаром вони виї­дуть на вулиці нашого міста. Уманчани заслуговують і потребують кращого і саме такі транспортні послуги ми їм будемо надавати, — сказав міський голова Олександр Цебрій.

12

Як планує Валерій Гайдук, перший із двох автобусів Volvo вийде на маршрут дев’ятки вже у перших числах серпня.

Вікторія КОВАЛЬ