Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

9
Софа хаб — це кілька студій, в яких блогери або люди, які цікавляться відео, фото і саморозвитком, можуть знімати для себе контент. Це простір, в якому можна проводити лекції, майстер-класи, семінари, творчі вечори. Де можна круто займатися творчістю!

Карантин дозволив переосмислити концепцію креативного простору і створити нову. Тепер, якщо проходить лекція, в залі сидить всього кілька людей, і одночасно ведеться трансляція на всю країну. Прямий ефір можуть дивитись всі, запис відео доступний навіть після завершення майстер-класу. Відео можна поширювати серед друзів, щоб ділитись знаннями.

На відкритті креативного простору були присутні міський голова Умані Олександр Цебрій і голова Черкаської ОДА Роман Боднар. Лідери перерізали стрічку і офіційно відкрили

Софа хаб. Поважним гостям дуже сподобалась презентація, до якої входила екскурсія по всіх локаціях. У Софа хабі їх аж чотири – дитяча студія, лаунж-зона, велика студія-трансформер і монтажна кімната. Лідери спробували себе в якості ньюзмейкерів. Вони сідали за стіл «Софа хаб News» і озвучували кожен свою новину. Це було круто.

Зараз Софа хаб приймає відвідувачів. Вони можуть стати Авторами Софа хабу, щоб знімати відео для своїх соцмереж, проводити майстер-класи та тренінги, організовувати брейн-шторми.

10

Найголовніше – простір безкоштовний, він створений не для комерційних цілей, а для розвитку молоді!

Простір настільки новаторський, що навіть голова Черкаської ОДА Роман Боднар сказав: «Сюди необхідно привозити голів ОТГ, щоб вони переймали успішний досвід Умані і
повторювали його в себе».

Автором Софа хабу може стати кожен. Для цього потрібно прийти в Софа хаб за адресою: вул. Джерельна, 1 («Греків ліс») і отримати картку Автора. За цією карткою автори отримують безкоштовний доступ до всіх студій, обладнання і техніки для творчості. Додаткова інформація за телефоном: +38 (097) 000 06 07.

Аліна Золотухіна