Передплатна кампанія - 2019 триває! Наш індекс: 61250.

Президент України Петро Порошенко поспілкувався з лідерами парламентських фракцій "Батьківщина" та "Самопоміч". Про це повідомляє «5-й канал».

Говорили про долю коаліції, адже після учорашньої невдалої спроби відправити уряд Арсенія Яценюка у відставку Юлія Тимошенко заявила про вихід її фракції із парламентської більшості, а "Самопоміч" повідомила, що також розглядає таку можливість.

«Остаточне рішення про можливий вихід фракції з коаліції ухвалюватимуть завтра на зібранні проводу партії. Президент просив, щоб дії депутатів фракції були "державницькими"», - заявив після зустрічі лідер «Самопомочі» Олег Березюк. У свою чергу лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко повідомила, що ініціюватиме постанову про особисту відставку прем'єра Яценюка та подальше формування нової коаліції.

Нагадаємо: раніше на Банковій за участю Порошенка відбулося й засідання фракції БПП. Як повідомив її керівник Юрій Луценко, Яценюк має або запропонувати новий склад Кабміну із новою програмою, або таки піти у відставку.

Укрінформ.

Новини інформагентств

Читати всі новини...