Передплатна кампанія - 2019 триває! Наш індекс: 61250.

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман переконаний, що заяви про відставки окремих міністрів за власним бажанням свідчать про входження України у серйозну політичну кризу.

«Що стосується відставки, очевидно всім, що ми входимо в серйозну політичну кризу», - прокоментував Гройсман вчорашню заяву міністра економіки Айвараса Абромавичуса про відставку.

На його думку, наразі представники політичних партій разом із Президентом мають докласти всіх зусиль для стабілізації ситуації. Сам же Голова ВР пообіцяв провести консультації з усіма політичними партіями для врегулювання цього питання. Він зауважив також, що у цьому контексті необхідно оновити Коаліційну угоду, аби вона стала не лише формальним документом, а чітким кроком до дій. Крім того, за словами спікера, під оновлені завдання в Коаліційній угоді необхідно оновити уряд.

«Нам потрібно під ці завдання оновити уряд, тому що у нас всі чомусь концентруються на питаннях прізвищ. Та мені все рівно (які) прізвища, важливо, хто зможе вирішити завдання, на які сьогодні очікує країна. І в даному питанні, я вважаю, що політики мають проявити зрілість», - підкреслив Голова ВР.

Водночас Гройсман заявив, що оцінку заявам міністра економіки Айвараса Абромавичуса щодо можливого тиску першого заступника керівника фракції БПП Ігоря Кононенка може дати винятково Національне антикорупційне бюро.

«Я вважаю, що, по-перше, Національне антикорупційне бюро має абсолютно публічно, чітко і швидко дати свою відповідь, і якщо будуть доведені хоча б якісь звинувачення з тих, які лунали на адресу Кононенка, за це треба нести відповідальність. Ще раз наголошую на тому, що оцінку може дати тільки НАБУ. Це - виклик НАБУ», - відповів спікер на прохання журналіста прокоментувати заяви міністра економічного розвитку Айвараса Абромавичуса щодо тиску на нього з боку першого заступника керівника фракції БПП Ігоря Кононенка.

Укрінформ.

Новини інформагентств

Читати всі новини...