Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

9
Софа хаб — це кілька студій, в яких блогери або люди, які цікавляться відео, фото і саморозвитком, можуть знімати для себе контент. Це простір, в якому можна проводити лекції, майстер-класи, семінари, творчі вечори. Де можна круто займатися творчістю!

Детальніше...

3
5-10 людей в Умані щодня здають кров для порятунку життя інших, за рік відбувається більше 2 тисяч здач крові.
Студенти, військові, правоохоронці, медики, робітники, підприємці, МНС-ники, водії, вчені ― в Умані здають кров представники всіх професій і різних вікових категорій. Заготівлю, тестування, переробку, зберігання, розподіл і реалізацію компонентів донорської крові, здійснює комунальне некомерційне підприємство «Уманський центр служби крові».

Детальніше...

11
Вночі 5 квітня рятувальники ліквідували масштабну пожежу. На вулиці Київській горів готельно-ресторанний комплекс «Хуторок Слобода».

Детальніше...

12

Перший весняний місяць розпочинається кількома подіями: дні вшанування Тараса Шевченка, День визволення Умані від нацистів та Міжнародне жіноче свято.

З нагоди свят міський голова Олександр Цебрій зустрівся з учасниками клубу ветеранів війни та праці «Надвечір’я», побував на урочистостях у педколеджі, який носить ім’я Кобзаря, поспілкувався з уманчанками у Центрі роботи з жінками «Софія», привітав з прийдешнім святом освітянок.

Детальніше...

Діяти, доки не закінчиться війна

В 2014 році, коли Донбас сколихнув всю Україну, люди допомагали хто чим міг. Майже одразу, в червні 2014-го, в Умані утворився один з найбільших волонтерських центрів допомоги армії — ГО «Закон і справедливість». Везли хлопцям все: їжу, одяг, збирали на каски, засоби захисту.

16

 

Детальніше...

Кооперація – порятунок для села

Після детального ознайомлення з тим, як працює український селянин, іноземці роблять висновок: земля родюча, клімат сприятливий, люди працьовиті, але немає ні передових технологій, ані реальної власності на землю с/г призначення, ані достатку. Не будемо брати до уваги поодиноких прикладів надприбуткових господарств, які вже переросли в холдинги з інтегрованим циклом виробництва. Візьмімо для прик­ладу середнього рівня підприємство, яке орендує паї. У порівнянні з іноземним, воно зазвичай наймає в 5 або в 10 разів більше робітників, платить їм, відповідно, у 10 разів меншу зарплату і все одно має проблеми.

15

Україна за роки незалежності не стала на шлях розвит­ку цивілізованого європейського сільського господарства. Вона обрала модель злочинного феодального латифундизму, який дощенту знищує українське селянство – генофонд нації. Аграрна олігархія домоглася розпаду аграрного сектора економіки, пограбування і знищення майна колгоспно-радгоспної системи. Проголосивши себе «ефективними господарями землі» й захисниками аграрної України, взялася за утвердження злочинного приватно-орендного латифундизму. Позбавляючи, таким чином, селянство будь-яких можливостей господарювання на власній землі. Цинічно, за сміховинну орендну плату перетворює його в безземельних наймитів, насаджує національну байдужість, бездуховність та пияцтво.

Детальніше...