Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

В результаті циклону, який пройшов над м.Умань з 3 на 4 квітня, у вигляді дощу та снігу випало біль­ше 80 мм опадів. Різке по­гіршення погодних умов спричинило важкі наслідки для міського житлово-ко­мунального господарства.

Детальніше...

Державтоінспекція міс­та Умань звертає увагу во­діїв на необхідність викорис­тання ременів безпеки, адже за статистикою від 60 до 70% смертельних наслідків у до­рожньо-транспортних приго­дах трапляються через сві­доме ігнорування цих засобів безпеки.

Детальніше...

Народ скаже — як зав'яже. А він каже: кому ві­йна, а кому — мати рідна.

На такі сумнющі розду­ми навели ціни на централь­ному ринку в неділю, 1-го бе­резня ц.р.

Детальніше...

Уманська міськрайонна організація Това­риства Червоного Хреста у взаємодії з освітянами міс­та продовжує впроваджу­вати програму «Протидія поширення захворювання на туберкульоз», поширює знання про здоровий спо­сіб життя.

Детальніше...

14 січня 2015 року Президент України підписав Указ «Про часткову мобілізацію» №15/2015, а 15 січня 2015 року Верховна Рада ухвалила Закон про затвердження Указу Президента України “Про часткову мобілізацію” (№1743).

Детальніше...

index

Відзначаючи чергову дату закінчення тієї кровопролитної неоголошеної війни, ми насамперед віддаємо данину пам’яті й поваги справжнім патріотам рідної землі.

Літопис афганської війни знає безліч прикладів героїзму, не применшує честь та гідність воїнів.

На Уманщині ось уже протягом багатьох років діє Уманська міськрайон­на організація воїнів-інтернаціоналістів, члени якої, незважаючи на всі труднощі, що випали на їхню долю, є за приклад високої відповідальності за стан справ у суспільстві, доводять свою вірність загальнолюдським цінностям, продовжують славетні традиції фронтовиків і своїх бойових побратимів. У цей важкий для країни час вони знову проявляють свій патріотичний обов’язок, стаючи на захист кордонів рідної Батьківщини.

Висловлюємо щиру вдячність всім учасникам бойових дій за чесне виконання свого службового обов’язку.

Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, душевного спокою, добробуту, віри в майбутнє, злагоди і мирного неба над головою!

В.о. міського голови О.ЦЕБРІЙ,

голова районної ради О. ДЯЧУК,

голова райдерж­адміністрації Я. СКУС,

голова Уманської міськрайонної
організації воїнів
-

інтернаціоналістів О.ЗАЙЧЕНКО