Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

1873a4935d443dd049a5362ec899c6f9

Гортаючи славні героїчні і трагічні сторінки історії, згаду­ємо 8 березня 1944 року, коли визволили села Дмитрушки, Іванівку, Косенівку, Кочубіївку, Танське, Шарин, Яроватку, 9 березня — Аполянку, Бабанку, Берестівець, Вільшанку, Доброводи, Коржову Слобідку, Піківець, Свинарку, Старі Бабани, І0 березня визволили місто Умань та прилеглі села, 11 березня — Городницю, Краснопілку, Антонів­ку, Посухівку, Текучу, Черповоди.

Битва за Уманський край стала виявом масового героїз­му.

Детальніше...

ce01b28c9a13d9168630a8b2276f5dc2

Війни закінчуються, а іс­торія вічна. Відійшла в істо­рію і афганська війна, яку довгі роки називали «неоголошеною». Героїчна і в той же час трагічна. Вона ще й досі потребує глибокого осмислення. В історії будь-якої війни є помилки і жорсто­ка правда, яка відома тільки вузькому колу осіб. В цій війні було безліч таких епізодів. Та як би там не було, наші хлоп­ці гинули в Афганістані в ім'я національної ідеї єднання та обов'язку, в ім'я військової честі та доблесті. Вони слу­жили вірою і правдою так, як це робили їхні діди і прадіди, продовжуючи славні традиції українського народу.

Детальніше...

В результаті циклону, який пройшов над м.Умань з 3 на 4 квітня, у вигляді дощу та снігу випало біль­ше 80 мм опадів. Різке по­гіршення погодних умов спричинило важкі наслідки для міського житлово-ко­мунального господарства.

Детальніше...

Копия IMGP3088

Згідно статті 58 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих ак­тів України щодо пенсійного забезпечення», підписаного Президентом України 2 бе­резня 2015 року, працюючим пенсіонерам (народним депу­татам України, суддям, дер­жавним службовцям та при­рівняним до них) з 1-го квітня до 31 грудня 2015 року випла­чується або пенсія, або зарп­лата (на вибір).

Детальніше...

Сучасний ринок дру­кованих ЗМІ переживає не найкращі часи. Через економічні негаразди в країні рекламний ринок стихає, різко підвищили­ся ціни на газетний па­пір та послуги друку, інші загальновиробничі ви­трати.

Детальніше...

Державтоінспекція міс­та Умань звертає увагу во­діїв на необхідність викорис­тання ременів безпеки, адже за статистикою від 60 до 70% смертельних наслідків у до­рожньо-транспортних приго­дах трапляються через сві­доме ігнорування цих засобів безпеки.

Детальніше...

Народ скаже — як зав'яже. А він каже: кому ві­йна, а кому — мати рідна.

На такі сумнющі розду­ми навели ціни на централь­ному ринку в неділю, 1-го бе­резня ц.р.

Детальніше...

Уманська міськрайонна організація Това­риства Червоного Хреста у взаємодії з освітянами міс­та продовжує впроваджу­вати програму «Протидія поширення захворювання на туберкульоз», поширює знання про здоровий спо­сіб життя.

Детальніше...

Новини інформагентств

Читати всі новини...