Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

Рішення виконавчого комітету Уманської міської ради від 8 вересня 2020 року №331

Відповідно до статті 40, частини шостої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARSCo-2» зі змінами, Постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій», рішення міської ради від 03 квітня 2020 року №1- 76/7 «Про затвердження міської комплексної Програми функціонування та розвитку системи цивільного захисту міста Умань, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2020-2021 роки», рішення Уманської міської ради від 03 вересня 2020 року№1-82/7«Про захист населення м. Умань від гострої респіраторної хвороби COVID-19 та посилення протиепідемічних заходів на території міста»,на виконання заходів, визначених рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської обласної державної адміністрації (протокол від 04 вересня 2020 року № 38) та міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 07 вересня 2020 року №40), з метою недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом COVID - 19 під час масового паломництва брацлавських хасидів у вересні 2020 року виконавчий комітет Уманської міської ради вирішив:

1. Встановити межі району проведення паломництва, обмеживши його територію парною стороною вулиці Садової від перехрестя з вулицею Демуцького до території НДП «Софіївка» НАН України, вулицею Пушкіна, вулицею Комарницького, територією НДП «Софіївка» НАН України, річкою Уманкою, вулицею Григорія Косинки, територією ПрАТ «Мегомметр», вулицею Східною та вулицею Демуцького. Загальна площа району проведення паломництва становить 53,0259 га.

1. На період з 15 до 21 вересня 2020 року в районі проведення паломництва заборонити:

1) проведення масових культурних заходів, у т.ч. релігійних та культурних, за участі більше однієї особи на 10 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід;

2) діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо) та роботу після 24-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних,їдалень,кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на виніс;

3) проведення концертів, дискотек, роботу розважальних закладів (нічних клубів);

4) стихійну торгівлю, торгівлю непродовольчими товарами безпосередньо в залах магазинів, окрім торгівлі через вікно;

5) відвідування здобувачами освіти закладів освіти, які розташовані в районі проведення паломництва. Перевести на дистанційний режим роботи Уманську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.С. Пушкіна Уманської міської ради Черкаської області та дошкільний навчальний заклад ясласадок комбінованого типу № 28 м. Умані (відповідальний - відділ освіти Уманської міської ради (Миколенко І.О.)), Уманську дитячу школу мистецтв (відповідальний - відділ культури Уманської міської ради (Гейко Т.М.))з 14 по 22 вересня 2020 року.

Уманському державному педагогічному університету імені Павла Тичини(Дудник О.В.) здійснювати навчання в дистанційному режимі до 21 вересня 2020 року включно.

2. Обмежити проведення паломництва для відвідувачів шляхом встановлення карантинних контрольно-пропускних пунктів (контрольно-пропускних пунктів, тимчасових пунктів моніторингу та контролю), далі – КПП, з метою дотримання обмежень, що діють, в тому числі, в частині можливості перебування визначеної кількості людей на певній площі, проведення температурного скринінгу тощо.

Затвердити місця розташування КПП на період масового перебування паломників в м. Умань.

Уманському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області (Вінник В.М.), відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради (Харченко В.П.), Уманському комунальному підприємству «Комунальник» (Васалатій А.В.) забезпечити облаштування та функціонування КПП.

Для роботи в місцях розташування КПП залучити працівників поліції, військовослужбовців Національної гвардії України, працівників ДСНС та медичних працівників та уповноважених посадових осіб виконавчих органів Уманської міської ради та працівників комунальних підприємств, закладів, установ, організацій.

Відділу інформації та зв’язків з громадськістю виконавчого комітету Уманської міської ради (Фещенко А.І.), відділу економічного розвитку Уманської міської ради (Бовгира С.І.) інформувати населення, власників транспортних засобів, підприємства, установи, організації міста щодо облаштування тимчасових контрольно-пропускних пунктів.

4. Пропонувати Управлінню цивільного захисту Черкаської облдержадміністрації кандидатуру першого заступника міського голови Клочка Сергія Леонтійовича для включення до складу оперативного штабу з безпечного проведення святкування Рош-га-Шана в місті Умані.

5. Організувати відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради (Харченко В.П.) нанесення в районі проведення паломництва додаткової розмітки для дотримання громадянами соціальної дистанції та встановлення додаткових дорожніх знаків.

Міжнародному Благодійному Фонду імені Рабі Нахмана з Бреславу нанести додаткову розмітку для дотримання громадянами соціальної дистанції на основних об’єктах паломництва.

6 . Визначити готель «Remonim» (вул. Володимира Мономаха, 27м. Умань) таким, який буде застосовано як обсерватору випадку різкого спалаху захворювання на коронавірус COVID-19 серед паломників, за згодою власника. Міжнародному Благодійному Фонду імені Рабі Нахмана з Бреславу забезпечити відповідність об’єкта, який використовується як обсерватор, вимогам чинного законодавства та забезпечити належне задоволення потреб осіб, які підлягають обсервації.

7. Визначити Центр реінтеграції бездомних осіб «Дмитрушки-2»таким, який буде використовуватись як обсерватор для працівників органів державної влади, які будуть забезпечувати правопорядок та надавати медичну допомогу в районі проведення паломництва.

8. КНП «Уманська міська лікарня» (Григоренко І.М.) збільшити до 75 кількість ліжок, визначених для надання медичної допомоги хворим на COVID-19.

9. Відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради (Харченко В.П.) та відділу охорони здоров’я Уманської міської ради (Семенець А.С.) організувати розгортання медичного пункту поблизу місць паломництва.

10. Забезпечувати товариству з обмеженою відповідальністю «ЕКОКЛІНЕР» (Кучеренко С.В.) вчасне вивезення відходів з району паломництва, у т.ч. від потенційних інфраструктурних об’єктів, які визначені, як обсерватори.

11. Організовувати відділам житлово – комунального господарства Уманської міської ради (Харченко В.П.), з питань цивільного захисту та оборонно мобілізаційної роботи Уманської міської ради (Лапуцький А.О.) та рекомендувати Уманському районному відділу управління ДСНС України у Черкаській області (Лебідь О.М.) проведення належної дезінфекції місць паломництва, культових будівель, а також місць харчування та проживання паломників.

12. Забезпечити відділу інформації та зв’язків з громадськістю виконавчого комітету Уманської міської ради (Фещенко А.І.) та відділу туризму Уманської міської ради (Гекалюк Л.Ю.) проведення широкої роз’яснювальної роботи із залученням організаторів паломництва щодо дотримання протиепідемічних заходів шляхом розміщення в місцях перебування паломників інформаційних банерів англійською мовою та івритом, розповсюдження серед паломників пам’яток тощо.

13. Виходячи із розрахунку площі основних об’єктів, які відвідуватимуть паломники, визначити кількість громадян, які можуть перебувати одночасно поблизу місць паломництва, відповідно до карантинних обмежень:

1) в будівлі синагоги з прилеглою територією – 604 особи;

2) в будівлі та на прилеглій території могильного комплексу Рабі Нахмана - 469 осіб;

3) в приміщенні їдальні з прилеглою територією – 1303 особи;

4) на вулицях в межах району паломництва – 1298 осіб.

14. Уповноваженим посадовим особам виконавчих органів Уманської міської ради та працівникам комунальних підприємств, закладів, установ, організацій (в складі контрольних груп та мобільних моніторингових груп) забезпечити контроль за дотриманням протиепідемічних обмежень, які визначені постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та протиепідемічних заходів, які визначені головним державним санітарним лікарем України.

15. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Клочка С.Л., заступника міського голови, начальника управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради Кучер Г.М., відділ з питань цивільного захисту та оборонно-мобілізаційної роботи (Лапуцький А.О.), відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради (Харченко В.П.), Уманський районний відділ управління ДСНС України у Черкаській області (Лебідь О.М.), Уманський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області (Вінник В.М.).

Міський голова О. ЦЕБРІЙ