Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

4

Реконструкція гідротехнічної споруди Осташівського ставу в м. Умань – це великий інфраструктурний проект, передбачений міською Програмою економічного і соціального розвитку, реалізація якого розпочалася в 2016 році.

90% фінансування на реалізацію проекту — це кошти україн­ських платників податків, які надішли за державною програмою здійснення природоохоронних заходів, 10% — з міського бюджету.

Проектом передбачено:  

- відновлення та заміну конструкцій гідротехнічної споруди;

- капітальний ремонт тротуарів пішохідної частини;

- укріплення берегової лінії;

- благоустрій та озеленення прилеглої території.

В результаті виконаних робіт відновлено в повному обсязі експлуатаційні характеристики споруди, убезпечено від надзвичайних ситуацій життя та здоров’я людей, які мешкають неподалік гідроспоруди, поліпшено екологічний стан водойми.

З усього великого проекту залишилося реалізувати його завершальну частину — відновити і облаштувати вивільнену територію повздовж русла річки Уманка в адміністративних межах нашого міста, яку планується перетворити в сучасну загальноміську зону відпочинку.

Міський голова Олександр Цебрій звернувся до уманчан з пропозицією долучитися до імпровізованого конкурсу на найкращу назву нової території дозвілля та відпочинку, яку за 3-4 місяці буде створено в місті: «Шановні уманчани, незважаючи на непросту епідемічну ситуацію в нашому місті, недостатньо коштів у міському бюджеті, депресивні перспективи економіки, ми все ж таки продовжуємо реалізовувати амбітні інфраструктурні проекти. Ми розробили проектно-кошторисну документацію і вийшли на фінішну лінію реалізації проекту реконструкції гідротехнічної споруди Осташівського ставу, відновлення та підтримання сприятливого гідрологічного режиму та поліпшення екологічного стану річки Уманка. Нова міська зона активного відпочинку буде повністю створена за кошти міського бюджету, тому буде справедливим, якщо і
назву їй придумають самі уманчани».

Завсідники соціальних мереж активно включилися в творчий процес і вже запропонували такі варіанти: «Прерії Уманки», «Осташівський рай», «ПаркОк», «Долина щастя», «Осташівська низина», «Уманська оаза» та багато інших цікавих назв.

Телефон, за яким Ви можете запропонувати варіант назви новій загальноміській зоні відпочинку: 3-89-72.