Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

17
«Люблю рідну Умань і тому йду на вибори міського голови», — заявив 28 червня міський голова Олександр Цебрій. Він зробив цю заяву в День Конституції під час виконання свого першого самостійного затяжного стрибка з парашутом типу «Крило» з висоти 4 200 метрів над землею.

— Уманчани! Я прийняв рішення: я йду на вибори міського голови. У такий тяжкий час для країни і для нашого міста я не маю морального права стояти осторонь. Я маю досвід, маю волю і маю велике бажання. Давайте разом з вами пліч-о-пліч відбудовувати наше місто і робити все для того, щоб воно було дійсно кращим містом в Україні — Європейського зразка, — сказав у своєму відеозверненні до земляків Олександр Цебрій відразу після приземлення.

18

— Чому так екстремально?
— Тому що сьогодні прийняти рішення йти в мери — це такий самий екстрим, як і затяжний політ з парашутом. На це треба зважитися, треба підготуватися і бути готовим до будь-якого розвитку подій. Але і в тому, і в іншому випадку треба бути впевненим у собі на 100,1%.

19

— А це страшно?
— Так, звичайно, але найстрашніше — наважитися на стрибок. Так і з виборами — прийняти рішення було непросто, адже я розумію, скільки жовчі, бруду, брехні виллється зараз на мене, мою родину і мою команду. Але ще я знаю, скільки розумних, мудрих, далекоглядних людей живуть в Умані. Тих, хто вміють мислити критично, аналізувати факти, не піддаватися на провокації і не дозволять маніпулювати своєю думкою і своїм вибором. Саме вони, ті, хто своєю працею день у день робить наше місто кращим і зручнішим для життя та привабливішим для гостей — члени моєї команди, мої однодумці, мої виборці.

20

— А це дорого?
— Все у нашому житті має свою ціну. Стрибок з парашутом також. Якщо говорити про гроші, то це коштує менше, ніж «попити кави в штабі» в київському ресторані під час карантину, а потім ще й заплатити за це справедливий штраф. За розцінками українських аероклубів такий стрибок коштує від 1200 до 2200 грн. Я розумію, що для багатьох уманчан це великі гроші, але це ті кошти, які хтось витрачає на цигарки, алкоголь чи наркотики. Та я вважаю, що хоч один раз у житті справжній чоловік повинен наважитися і випробувати себе. Довести самому собі, що будь-які поставлені цілі можна завжди досягти.

21

— А навіщо це Вам потрібно?
— Не хочу, не можу і не віддам моє рідне місто на поталу олігархічним політикам та їх ручним маріонеткам. В Умані живуть моя мама, моя родина і житимуть мої діти і онуки. Мені не байдуже, яким буде моє рідне місто. Разом з уманчанами ми розпочали занадто багато проектів, спрямованих на покращення якості життя в місті, і на півдорозі покинути це все буде просто несправедливим по відношенню до міста і до людей. Я хочу завершити усе розпочате.

23

— А Ви готові?
— Так, я готовий на 100%! Той, хто знає мене давно, знає, що за всі свої рішення, я готовий боротися і йти до кінця. З початку 2014 року і до сьогодні щодня мені доводиться долати виклики, брати на себе відповідальність за прийняті рішення, долі людей і долю міста. Я готовий за Умань і уманчан боротися чесно і справедливо на виборах.

24