Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

Про виплату грошової

компенсації

особам, які захищали

територіальну цілісність України

В Умані відбулося засідання комісії з розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення особам з інвалідністю 1-2 групи, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Було оприлюднено наказ Міністерства розвитку громад та територій країни «Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України».

— Показники розраховані станом на 1 жовтня 2019 року. І на сьогодні по Черкаській області вартість споруд­ження житла становить 12 тис. 383 грн, — повідомила начальник відділу управління праці і соціального захисту населення Оксана Кривенко.

Члени комісії ухвалили рішення щодо визначення суми грошової компенсації в новому розмірі атовцям Олександру Ткачуку та Антону Гандзюку.

Також на засіданні розглянули заяви шістьох захисників-учасників АТО — Дмитра Скрипака, Сергія Пекарського, Віталія Бадрака, Станіслава Білінського, Андрія Ковальчука, Юрія Заярного. Ухвалено рішення про призначення грошових компенсацій та суми компенсації особам, які захищали територіальну цілісність України. Тепер залишається очікувати надходження коштів із державного бюджету.

Вікторія ШИБІНСЬКА