Передплатна кампанія - 2019 триває! Наш індекс: 61250.

DSCN4318

На центральній площі Умані 23 серпня відбулись урочисті заходи до Дня Дер­жавного Прапора України.

Рівняючись на жовто-блакитний стяг, струнко у ряду вишикувались військо­вослужбовці ЗСУ, працівники Уманського МВ УМВС Укра­їни в Черкаській області та Уманського РВ УДСНС Укра­їни в Черкаській області. До них приєднали­ся представники різних орга­нізацій та підприємств, уманчани та гості міста, більшість з яких святково були одягне­ні у вишиванки.DSCN4307

Виконуючий обов'язки міського голови О. В. Цебрій у вітальному слові зазначив: «У повазі до національних символів, зокрема і до Дер­жавного Прапора, проявля­ється громадянська самосві­домість, вміння і готовність до об'єднання, подолання будь-яких перешкод. І в цьо­му теж проявляється почуттяпатріотизму, любові до своєї Батьківщини. Тож нехай Дер­жавний Прапор як символ свободи і незалежності, сла­ви і відродження нашої дер­жави завжди майорить над Україною, утверджуючи нашу єдність від півночі до півдня, від заходу до сходу».

Виконати почесне до­ручення підняття Держав­ного Прапора України на­дали учаснику бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції, кан­дидату в майстри спорту з веслування на байдарках і каное, неодноразовому при­зеру всеукраїнських змагань, DSCN4288

студенту V курсу Умансько­го державного педагогічного університету імені Павла Ти­чини Максиму Вакулику та голові молодіжної громадської організації, ліде­ру студентського самовряду­вання Уманського національ­ного університету садівництва Аліні Махаринській.

DSCN4396

На завершення церемонії уманчани гордо розгорнули найбільший прапор України в м. Умані, DSCN4376а найактивніші ве­лосипедисти під національ­ними знаменами проїхалися вулицями міста.

О. САМОТОКА.

Новини інформагентств

Читати всі новини...