Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

17
«Люблю рідну Умань і тому йду на вибори міського голови», — заявив 28 червня міський голова Олександр Цебрій. Він зробив цю заяву в День Конституції під час виконання свого першого самостійного затяжного стрибка з парашутом типу «Крило» з висоти 4 200 метрів над землею.

Детальніше...

5

Попри карантинні обмеження та складну ситуацію в країні через пандемію коронавірусу, на Черкащині триває реалізація Національної  програми #Великебудівництво. Це спільний проєкт Президента та Уряду, який анонсували восени 2019 року. Мета програми – побудувати або реконструювати необхідні об’єкти інфраструктури по всій Україні.

Детальніше...

23 червня під час позачергової 79-ї сесії Уманської міської ради депутати  внесли зміни до міського бюджету, щоб вирівняти забезпечення галузей і відновити призначення, що були спрямовані на карантинні потреби.

Детальніше...

12 травня в світі відзначили Міжнародний День медичної сестри.

2

Уманських берегинь – медичних сестер міських закладів охорони здоров’я привітав міський голова Олександр Цебрій:

— Серед усіх профе­сій, які є в медицині, наймило­серднішою і незамінною є медична сестра. Професія, якій ви присвячуєте кращі роки свого життя, насправді, вимагає жертовності та повної самовіддачі. Особливо ми всі відчули це у нелегкий час пандемії коронавірусу. Низький вам уклін за ваш невтомний труд, що межує з героїзмом, за ваш професіоналізм і вірність обов’язку – честь і шана. Дякую вам за любов, відданість і ваше велике серце. Бережіть себе!

Детальніше...

1

Уже два десятиліття поспіль березень в Умані розпочинається із відзначення лауреаток звання «Жінка року».

На ювілейне урочисте зіб­рання запросили лауреаток усіх років — за цей час відзнаку отримали медичні працівниці, вчителі, підприємці, фінансисти, журналісти, науковці, митці, держслужбовці, громадські діячки, ветерани, волонтерки, матері. Хвилиною мовчання вшанували лауреаток звання «Жінка року», які на сьогодні вже не з нами.

Детальніше...

10

В електронній петиції до міської влади учасника АТО «кіборга» Олега Герваса йшлося про те, що на об’єктах, побудованих за рахунок платників податків, не місце таб­личкам з прізвищами депутатів, державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування. Такі надписи слід демонтувати.

Детальніше...

8

Вже другий рік поспіль уманчани мають змогу безкоштовно відвідувати дендропарк «Софіївка». Місто знову звільнило парк від оплати за землю на велику суму - 2,1 млн грн. Таке рішення практично одноголосно прийняли депутати на сесії Уманської міськради 28 лютого.

Детальніше...

СОЦІАЛЬНА підтримка тих, хто захищає УкраїнУ

252 АТОВЦІ ВЖЕ
ОТРИМАЛИ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Соціальний захист уманчан-учасників АТО/ООС — один із найкращих в області: 735 осіб мають змогу скористатися 13-ма міськими програмами, що охоп­люють різні сфери діяльності. Про це говорили минулого тижня на підсумковому засіданні Центру допомоги учасникам АТО/ООС.

8

— Вже майже шість років, як розпочалась збройна агресія Росії на території Донбасу. Українці відважно стали на захист незалежності країни та свободи свого народу, — звернувся до присутніх в залі атовців, волонтерів, керівників міських служб та відділів мер Олександр Цебрій. — Міська влада приділяє особливу увагу учасникам бойових дій на сході країни, по максимуму в міру бюджетних коштів і людських зусиль вирішує проблеми і створює належні умови для наших захисників. Завжди на особливому місці родини загиблих уманчан.

Детальніше...