Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

Останні публікації

Погода

1

Уже два десятиліття поспіль березень в Умані розпочинається із відзначення лауреаток звання «Жінка року».

На ювілейне урочисте зіб­рання запросили лауреаток усіх років — за цей час відзнаку отримали медичні працівниці, вчителі, підприємці, фінансисти, журналісти, науковці, митці, держслужбовці, громадські діячки, ветерани, волонтерки, матері. Хвилиною мовчання вшанували лауреаток звання «Жінка року», які на сьогодні вже не з нами.

Детальніше...

10

В електронній петиції до міської влади учасника АТО «кіборга» Олега Герваса йшлося про те, що на об’єктах, побудованих за рахунок платників податків, не місце таб­личкам з прізвищами депутатів, державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування. Такі надписи слід демонтувати.

Детальніше...

8

Вже другий рік поспіль уманчани мають змогу безкоштовно відвідувати дендропарк «Софіївка». Місто знову звільнило парк від оплати за землю на велику суму - 2,1 млн грн. Таке рішення практично одноголосно прийняли депутати на сесії Уманської міськради 28 лютого.

Детальніше...

СОЦІАЛЬНА підтримка тих, хто захищає УкраїнУ

252 АТОВЦІ ВЖЕ
ОТРИМАЛИ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Соціальний захист уманчан-учасників АТО/ООС — один із найкращих в області: 735 осіб мають змогу скористатися 13-ма міськими програмами, що охоп­люють різні сфери діяльності. Про це говорили минулого тижня на підсумковому засіданні Центру допомоги учасникам АТО/ООС.

8

— Вже майже шість років, як розпочалась збройна агресія Росії на території Донбасу. Українці відважно стали на захист незалежності країни та свободи свого народу, — звернувся до присутніх в залі атовців, волонтерів, керівників міських служб та відділів мер Олександр Цебрій. — Міська влада приділяє особливу увагу учасникам бойових дій на сході країни, по максимуму в міру бюджетних коштів і людських зусиль вирішує проблеми і створює належні умови для наших захисників. Завжди на особливому місці родини загиблих уманчан.

Детальніше...

Про виплату грошової

компенсації

особам, які захищали

територіальну цілісність України

В Умані відбулося засідання комісії з розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення особам з інвалідністю 1-2 групи, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Детальніше...

Здоров’я жінки і дитинибуло
і залишається в пріоритеті міської влади

В останній січневий день Павлина Зозуля народила донечку. 2 кілограми 850 грамів, 50 сантиметрів, здоровенька. Вартість пологів, а це 4 тисячі 300 гривень, жінці оплатив міський бюджет. Породілля є однією з 1591 уманчанок, які скористалися програмою «Безкош­товні пологи», що діє в нашому місті з травня 2017 року. Відтоді міська казна зі згоди депутатів виділила на ці потреби 1 мільйон 485 тисяч гривень.

«Цьогоріч із 1 квітня таку пос­лугу нарешті обіцяє надавати держава через Національну службу здоров’я. Тому місто запланувало виділити на ці потреби 200 тисяч гривень – на перший квартал», — дає роз’яснення керівник пологового будинку Олег Семенда.

45

Детальніше...

ЧУТКИ ЧИ ФЕЙКИ – СУТЬ НЕ МІНЯЄТЬСЯ

Юрій Костюк, завідувач протитуберкульозного  відділення міської лікарні

Чутки тепер часто називають заморським словом «фейк». Однак від того вони не втрачають своєї суті — це неправдива, упереджена інформація, що часто розповсюд­жується умисно. Як-от недавня – про начебто епідемію туберкульозу, в нашому місті. 

Детальніше...