Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

1614364168

Уманська міська рада, як власник землі, зацікавлена не тільки в її ефективному ви­користанні, а й в стабільності прав землекористувачів.

В 2014 році в Уманській міській раді обліковува­лось 823 користувачі, в яких перебували в корис­туванні земельні ділянки на умовах оренди чи сер­вітуту.

Детальніше...

IMG 5060

В квітні 2015 р. в м.Умань на базі Уманської автомо­більної школи були прове­дені змагання зі стрільби з пневматичної зброї, що були приурочені 70-й річниці Пе­ремоги у Великій Вітчизня­ній війні. В змаганнях взяли участь команди із 10 райо­нів Черкаської області та м.Умань.

Детальніше...

IMG 3169

Напередодні велич­них травневих свят — Дня пам'яті і примирення та 70-річчя Великої Перемоги президія міської ради вете­ранів провела акцію «Ніхто не забутий, ніщо не забуто». Ветерани міста відвідали пам'ятники та обеліски, вшанувавши тим самим світлу пам'ять про захисників Ві­тчизни, які полягли в роки Другої світової війни. Черво­ні троянди та весняні квіти лягли до підніжжя цих свя­тих місць.

Детальніше...

20150517103749

Напередодні Дня пам'яті жертв політичних репресій виконуючий обов'язки місь­кого голови Олександр Це­брій відвідав уманчан, які на собі зазнали політичних пере­слідувань за радянських ча­сів. Олександр Володимиро­вич подякував їм за незламну волю і непохитну віру у від­стоюванні своїх, відмінних від нав'язуваних тогочасною вла­дою поглядів на шляхи розбу­дови країни, та вручив матері­альну допомогу.

Детальніше...

До поминальних днів на кладовищах «Олександрів-ка», «Софіївська Слобідка», «Міщанка» було наведено лад: розчищено чагарники, встановлено баки для сміт­тя, вказівники і туалети. Всебуло зроблено для того, аби уманчани мали змогу гідно вшанувати пам'ять помер­лих родичів.

Детальніше...

Кожної останньої неділі квітня вся світова спільно­та відзначає Всесвітній день поріднених міст. Минуло по­над 50 років, як Умань долу­чилась до цього міжнародно­го руху, 15 лютого 1961 року встановлено дружні зв'язки між містами Умань та Ромійїсюр-Сен (Франція).

Детальніше...

7 квітня, в рамках від­значення Всесвітнього дня здоров'я, відділом у спра­вах сім'ї та молоді міської ради спільно з благодійним фондом «Воля», волонте­рами Уманського держав­ного педагогічного універ­ситету імені Павла Тичини та Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка проведено молодіжну акцію

Детальніше...

Кожна людина своїми вчинками творить історію. Вона має якомога більше зробити добра за життя за­для допомоги своїм нащад­кам у майбутньому.

Детальніше...