Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

Останні публікації

Погода

1

Отець Олександр,  протоієрей Свято-Троїцької церкви

Сьогодні вкрай важливо зберігати спокій і душевну рівновагу, аби впоратися з тілесними і духовними випробуваннями та допомогти нашим ближнім. Долучаючись до заклику Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій, ми поділяємо крайню стурбованість та усвідомлюємо всю складність нинішньої ситуації.

Детальніше...

 

Свято-Троїцька церква розуміє усю небезпеку, яку несе коронавірусна інфекція, тому невідкладно розпочала профілактичні заходи.

Детальніше...

1

Отець Олександр, протоієрей Свято-Троїцької церкви

Щорічно 22 березня православні християни вшановують пам’ять Сорока святих, які віддали своє життя за любов до Ісуса Христа. Свято має кілька назв: Сорок святих, Сорока мучеників, Великомучеників Севастійських.

Детальніше...

12

Отець Олександр, протоієрей Свято-Троїцької церкви

2 березня, у понеділок, для православних християн розпочнеться Великий піст, який триватиме 48 днів та завершиться у суботу 18 квітня — напередодні Великодня.

Детальніше...

Стрітенська свічкамає цілющу силу

12

Отець Олександр, протоієрей Свято-Троїцької церкви

Щороку 15 лютого православні християни відзначають свято Стрітення Господнього – одне з дванадцяти найважливіших свят у церковному календарі. Зі старослов’янської мови назва Стрітення означає «радість», «зустріч».

Відповідно до Старого Завіту, жінці, яка народила хлопчика, впродовж 40 днів було заборонено входити в храм. А коли цей термін мине, в знак подяки варто принести Господу вдячну й очисну жертву — однорічне ягнятко, а на відпущення гріхів — голуба.

Детальніше...

ПРОСТА РОЗМОВА ПРО НЕПРОСТІ РЕЧІ

Майдан 2013 року змінив вектор розвитку України та серця її громадян. Стало важливим, яку мову чуємо з вуст наших співвітчизників, продукцію якої країни споживаємо, більше не в дикість одягнути вишиванку або вивісити біля свого будинку Державний Прапор. Українці чи не вперше за довгі роки відкрито прагнули до свого — українського.

2

Детальніше...