Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

 Читайте у свіжому номері газети:

 

Вартість тепла стане меншою Як зазначив директор комунального підприємства «Уманьтеплокомуненерго» Володимир Христинець, в зв’язку зі зменшенням ціни на природний газ вартість тепла стане меншою (стор. 1)

1

Вам дуже пасує усмішка Уманчанка Ванда Юрковська відзначила 90-річчя (стор. 1)

2

 Квартальні котельні працюють надійно Міський голова Олександр Цебрій на початку року здійснив моніторинг роботи котелень на альтернативних видах палива, запущених в дію цього опалювального сезону.

4

 Ще б жити і жити На Донбасі загинув молодий воїн-захисник з Фурманки (стор. 2)

5

 УДПУ: 90 років розвитку та становлення разом з громадою Умані 2020 рік – ювілейний для Уманського педуніверситету. Виповнюється 90 років з дня його заснування (стор. 2)

6

 

Він любив життя, і життя любило його 11 січня зупинилося серце справжнього патріота Уманщини, Почесного громадянина Уманського району, заслуженого працівника сільського господарства України Василя Чекаленка (стор.4)

7

 Правила Водохресного купання Поради, як підготуватися до купання на Водохреще. Розповідає сімейний лікар Уманського центру первинної медико-санітарної допомоги Микола Васильчук (стор. 5)

8

 Люди, які занурюються в крижану воду Вони вирішили скупатися, бо вірять, що вода в цей день приносить здоров’я, а ще — це неймовірний заряд енергії. Про жителів міста і району, які купаються на Водохреще (стор. 5)

9

Як дивитися супутникові канали З 20 січня сигнал багатьох українських супутникових каналів буде закодовано. Вікторія Шибінська дізнавалася, що робити в такому випадку (стор. 5)

Щоб і старість була в радість Нещодавно відбувся конкурс серед чоловіків «Супер дідусь 2019». Переможцем став Віктор Мартьянов (стор. 8)

10

 Футбольні мрії Оксани Білокур У кінці 2019 року визначено футбольних зірок України-2019. До найкращих футболісток входить і уманчанка Оксана Білокур (стор. 8)

11

 Січень Читачі завжди з нетерпінням очікують на чергову неймовірну пригоду з циклу «Дванадцять місяців» від уманської письменниці Вікторії Коваль (стор. 8)

12