Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

Погода

Читайте у свіжому номері газети:

ЦНАП - ця абревіатура добре знайома уманчанам. Тут надають понад 170 адмінпослуг - від оформлення землі до видачі паспортів. Для уманського “єдиного вікна” з'явилися нові можливості. Які саме - дізнайтесь зі свіжого номера УЗ.

1

“Особливі діти поруч” - так називається проєкт, який буде реалізовано за кошти громадського бюджету. Про особливості й актуальність проєкту-переможця розповідає його автор Софія Кисельова.

7

Афганські історії завжди хвилюють. І навіть роки, що відділяють нас від війни в чужій країні, не стоять цьому на заваді. Цього разу напередодні 15 лютого знайомимо з воїнами-“афганцями” Іваном Жуком і Юрієм Грабчаком.

2

Чому в Умані така дорога водаРоз'яснення дає директор Уманьводоканалу Юрій Токарев.

 3

Уманчан обурила поведінка водія одного з міських автобусних маршрутів. Про який саме вчинок ідеться - розповідь нашого кореспондента.

 4

Чи можна кохання з першого погляду зберегти впродовж багатьох роківПодружжя Коржовських з Умані зуміло. Читайте про це в газеті.

5

А також про цілющу силу стрітенської води і свічки. Рубрику “Духовність” веде протоієрей Свято-Троїцької церкви о.Олександр.

 6